Teklif Al
Analitik Çevre Analiz Laboratuvarı

İş Hijyeni Ölçümleri

İş Hijyeni kapsamında bulunan bütün ölçümleri yapmakta olan laboratuvarımız, İSGÜM tarafından yetkilendirilmiş, TÜRKAK tarafından TS EN 17025 kapsamında akredite edilmiştir. Kalite gereği, belgelerin doğruluğunu siz değerli çözüm ortaklarımızla paylaşma gerekliliğine istinaden, ilgili dokümanlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Yapılan ölçümlerin geçerliliği, ölçüm sonuçlarının güvenilir ve doğru olması açısından bu belgelerin doğruluğu ve hangi kapsamı içerdiği önemlidir. Kurumsal kimlik ve kalite açısından yapmış olduğunuz sorgulamanın önemli olduğunu unutmayınız.

20 Ağustos 2015 tarihi itibarı ile İş Hijyeni Ölçümlerini ‘Yetkili Laboratuvarlar’ haricinde hiçbir laboratuvar yapamamakta, ölçüm yapmış olsalar bile raporları kabul edilmemektedir. İSGÜM tarafından onaylanmış metodların kullanımı zorunludur, ölçüm yaptırmadan önce ölçüm yapacak laboratuvarın metodlarını teyid ediniz. Aşağıdaki linkte bulunan metodlar İSGÜM tarafından onaylı metodlar olup, laboratuvarların bu metodları referans alarak ölçüm yapmaları zorunludur.

Aynı Gün Asbest Raporu & Akustik Proje Hizmeti

Asbest raporunuz aynı gün teslim edilsin... TÜRKAK Akreditasyonu, İSGÜM Yetkisi kapsamında hazırlanan raporunuz İstanbul'daki tüm belediyelerde geçerlidir. Akustik Projeleriniz için bilgi alın. Acil Talep: +90 533 596 1336

Teklif Alın