Teklif Al
Analitik Çevre Analiz Laboratuvarı

Hakkımızda


Analitik Çevre Analiz Laboratuvarı, tecrübeli, genç ve dinamik ekibi ile TS EN ISO IEC 17025 standardına uygun olarak sektöre adımını atmış, sektörde ve Dünya'da gelişen teknolojiyi yakından takip etmekle yetinmeyen, aynı zamanda hayata geçiren, bilimsel odaklı, araştırmacı zihniyetli yapıya sahiptir.

Günümüz çevre sorunları ve İş Güvenliği konularında farkındalık sahibi olarak çevre mevzuatları doğrultusunda hizmet vermek için kuruluşunu tamamlayan Analitik Çevre Analiz Laboratuvarı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunabilecek ileri teknoloji ile donatılmıştır.

Analitik Çevre Analiz Laboratuvarı, tüm çevresel analizler ve İş Güvenliği ölçümleri konusunda ülkemizde yapılamayan, henüz çözüm getirilememiş olmakla birlikte çevre konusunda ülkemizin geleceğini ilgilendiren konularda üst düzey çözümler sunmayı hedef seçmiş ve bu yönde çalışmalarını sürdürmektedir.

Daha yaşanabilir bir dünya için bilgi, beceri, tecrübe ve imkanlarımızı kullanmak üzere yanınızdayız.

Aynı Gün Asbest Raporu & Akustik Proje Hizmeti

Asbest raporunuz aynı gün teslim edilsin... TÜRKAK Akreditasyonu, İSGÜM Yetkisi kapsamında hazırlanan raporunuz İstanbul'daki tüm belediyelerde geçerlidir. Akustik Projeleriniz için bilgi alın. Acil Talep: +90 533 596 1336

Teklif Alın