Teklif Al
Analitik Çevre Analiz Laboratuvarı

Aplikasyon


VOC Ölçümü, Kromatografi ve İş Hijyeni Ölçümleri konusunda cihaz desteği, kurulum, yöntem geliştirme, teknik destek ve uygulama desteği veren firmamız, bilgi birikimini siz değerli müşterilerimiz ile paylaşıyor.

Laboratuvarınızda bulunan cihaz altyapısına uygun yeni yöntemlerin araştırılması ve geliştirilmesi, kullandığınız mevcut yöntemlerin revize edilmesi ve avantajlı hale getirilmesi, Kromatografik ve İş Hijyeni Ölçüm Cihazlarında yaşanan problemlere ilişkin çözüm ve öneriler, gerçekleştirmek istediğiniz ölçüme uygun malzeme ve ekipmanın seçimi, analitik metot ve cihaz validasyonları, akreditasyon çalışmaları, Kromatografik ve İş Hijyeni Ölçümlerinde kullanılan yöntemler üzerine eğitim ve danışmanlık hizmeti gibi konularda yetkin aplikasyon ekibimiz 7/24 yanınızda.

Günümüz laboratuvar uygulamalarında, gelişen teknolojinin de etkisi ile en çok ihtiyaç duyduğumuz konuların başında gelen metot geliştirme ve validasyon süreçleri artık problem olmaktan çıkıyor.

Kromatografi ve İş Hijyeni Ölçümlerinde Ar-Ge ve aplikasyona yönelik tüm problemlerinize, taleplerinize hızlı ve efektif çözümler getiriyoruz.

Ayrıntılı bilgi için Aplikasyon birimimizle irtibata geçebilirsiniz.

Aynı Gün Asbest Raporu & Akustik Proje Hizmeti

Asbest raporunuz aynı gün teslim edilsin... TÜRKAK Akreditasyonu, İSGÜM Yetkisi kapsamında hazırlanan raporunuz İstanbul'daki tüm belediyelerde geçerlidir. Akustik Projeleriniz için bilgi alın. Acil Talep: +90 533 596 1336

Teklif Alın